Комунікація євроінтеграції. Реалізація програми

Повернутися
04.06 2024

У Вищій школі 3 червня розпочався дводенний тренінг за програмою підвищення кваліфікації «Комунікація євроінтеграції: процес створення комунікаційної стратегії та плану заходів».

Зазначимо, що програма була розроблена Вищою школою спільно з Проєктом ЄС в Україні «Association4You» для формування системи знань щодо комунікаційних завдань уряду у сфері європейської інтеграції та Угоди про асоціацію, планування комунікаційної стратегії та навичок створення планів заходів на її основі.

Навчання розраховане на публічних службовців, долучених до реалізації Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України.

Зі слухачами працюватимуть тренери Іветта Делікатна, ключовий експерт з комунікацій проєкту Association4You, Цезар Херма, ключовий експерт з наближення законодавства та перекладу проєкту Association4You, Ярослава Прокопенко, старша комунікаційна менеджерка Офісу реформ КМУ, Ірина Субота, аналітикиня у сфері інформаційної безпеки та протидії дезінформації.

Програмою передбачено розгляд поточного контексту, юридичних аспектів євроінтеграції України та інформаційного ландшафту євроінтеграції. Теоретична частина перекликатиметься з практикумами в групах, картуванням стейкхолдерів, формуванням SWOT на основі ситуаційного аналізу. Також учасники програми працюватимуть над аналізом наратив російської пропаганди щодо євроінтеграції, способами протистояння, постановкою та каскадуванням комунікаційних завдань, а також індикаторами ефективності.

Додамо, що такі ж тренінги ще для двох груп слухачів будуть проведені 5-7 та 10-11 червня цього року.

новини\анонси