Інструменти впровадження європейської моделі громадянської (політичної) освіти

Повернутися
23.10 2023

У Вищій школі завершилося навчання за загальною короткостроковою програмою «Інструменти впровадження європейської моделі громадянської (політичної) освіти». Підвищити професійні компетентності та отримати нові знання щодо впровадження європейської моделі громадянської (політичної) освіти, підвищення національної самосвідомості та активності громадян в процесах управління та розвитку демократичних інститутів в Україні мали можливість 49 держслужбовців.
Значна увага під час навчання приділялася питанням фундаментальних цінностей, що складають основу демократичної правової держави й громадянського суспільства; досвіду країн-членів ЄС у сфері громадянської освіти та національно-патріотичного виховання; сучасним викликам розвитку громадянської освіти в Україні.

Зазначимо, що партнером програми є Фонд Ганнса Зайделя в Україні, який здійснює експертну підтримку і сприяння у реалізації реформи державного управління і державної служби, місцевого самоврядування, професійного навчання публічних службовців.

новини\анонси