Голови РДА підвищують кваліфікацію у Вищій школі

Повернутися
12.09 2023

11 вересня розпочалося навчання для очільників районів за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Організація діяльності голів районних державних адміністрацій в умовах воєнного стану».

Навчання реалізовується Вищою школою спільно з Офісом Президента України та НАДС.
Метою програми є підвищення рівня спроможності голів місцевих державних адміністрацій забезпечувати ефективність та результативність діяльності місцевої державної адміністрації в умовах воєнного стану.

Із вітальним словом під час відкриття до учасників звернулися Олексій Кулеба, Заступник Керівника Офісу Президента України, Наталія Алюшина, Голова Національного агентства України з питань державної служби, Віктор Ніколюк, Командувач підготовки Командування Сухопутних військ ЗС України генерал-майор.

У рамках навчальної програми слухачі розглянуть особливості здійснення повноважень головами РДА та взаємодію органів місцевого самоврядування й військових адміністрацій в умовах воєнного стану в Україні. Обговорять здійснення видатків на утримання органів державної влади та ОМС, проблеми та шляхи їх вирішення, а також публічні закупівлі.

Окремо зупиняться на питаннях надання медичних та соціальних послуг в умовах воєнного стану , навчального процесу в умовах воєнного стану.

Не оминуть увагою і питання етики, доброчесності та управлінської культури.

новини\анонси