Форум “Сприяння рівності та протидія дискримінації”

Повернутися
11.06 2024

7 червня Вища школа взяла участь у Форумі “Сприяння рівності та протидія дискримінації”, організованому USAID, NDI та Урядом Швеції.

Зазначимо, що НДІ є давнім партнером Вищої школи й має успішну співпрацю у розробці та впровадженні освітніх ініціатив з гендерної рівності для публічних службовців. Про реалізацію ряду спільних успішних кейсів йшлося у панельній дискусії «Гендерна рівність в системі державної служби».

Так, у 2023 році Вища школа у співпраці з Національним Демократичним Інститутом започаткували «Школу гендерного мейнстримінгу». Освітній проєкт реалізовувався спільно з НАДС та за ініціативи Служби Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядової уповноваженої з питань гендерної політики. Це перша програма, що комплексно охопила практичні інструменти гендерно орієнтованого врядування. У рамках цього проєкту протягом 2023-2024 року підвищили кваліфікацію 25 державних службовців категорії “А” та 207 державних службовців категорії “Б” і “В”.

Також Вища школа спільно з НДІ та НАДС цього року завершили підготовку онлайн курсу «Ґендерний підхід у публічному управлінні» та посібника для тренерів/-ок з питань гендерно орієнтованого врядування, в основу якого увійдуть напрацювання і досвід експертів/-ок у сфері гендерної рівності. У квітні цього року відбувся тренінг для тренерів/-ок «Гендерно орієнтоване врядування», за яким сертифіковано 23 тренери, що працюють у сфері надання освітніх послуг для державних службовців з тематики гендерної рівності.

Під час Форуму також відбулася презентація результатів опитування громадської думки щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в українському суспільстві та панельна дискусія «Протидія мові ворожнечі у професійному середовищі».

новини\анонси