Ефективне управління персоналом. Відкриття навчання

Повернутися
28.11 2023

28 листопада розпочався дводенний тренінг за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Ефективне управління персоналом».

Навчання проводиться з метою удосконалення компетентностей державних службовців Апарату Верховної Ради України з питань управління персоналом в державному органі.

Відкрили навчальну програму директорка Вищої школи Юлія Лихач та Артем Янчук, заступник Керівника Апарату ВРУ. Як зазначила у вітальному слові Юлія Лихач, ця програма підвищення кваліфікації є актуальним та цінним ресурсом для всіх, хто прагне підвищити свою професійну майстерність у сфері управління персоналом, адже навчання орієнтоване на практичні аспекти, а також сучасні інструменти та методи управління персоналом.

Тренерами виступили Юлія БЕХ, професор кафедри галузевої соціології Факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, та Михайло ГОРОДОК, Президент Української асоціації емоційно-фокусованої терапії.

Впродовж двох днів учасники матимуть можливість удосконалити знання з питань управління персоналом в контексті забезпечення інституційної спроможності державного органу. Увагу буде приділено питанням особистісної ефективності працівників, а також морально-психологічному клімату у колективі. Також буде розглянуто ключові моменти позитивної комунікації у колективі та мотивації персоналу.

новини\анонси