Директор Вищої школи взяла участь у зустрічі з Амбасадоркою з гендерних питань та різноманітності Стеллою Роннер-Грубабіч

Повернутися
19.06 2023

19 червня відбулася робоча зустріч з Амбасадоркою з гендерних питань та різноманітності Стеллою Роннер-Грубабіч, Урядовою уповноваженою з гендерної політики Катериною Левченко та уповноваженими особами (координаторами/ками) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Темою зустрічі стало обговорення актуальних питань та уваги, яку приділяє Європейський Союз важливості і значущості забезпечення гендерної рівності як складової урядової політики.

У раунді обговорення директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач розповіла про забезпечення підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Вищій школі публічного управління. Зокрема на 2023 рік заплановано розробити та реалізувати низку нових програм з гендерної рівності, покликаних висвітлити питання гендерно-чутливого урядування та реагування на гуманітарну кризу, вивчення потреб різних груп жінок та чоловіків і налагодження комунікації, належного реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, та надання допомоги постраждалим тощо.

Серед інструментів навчання активно створюються та використовуються онлайн-курси. Наразі заплановано розробку двох онлайн-курсів у сфері протидії дискримінації та забезпечення гендерної рівності на публічній службі у співпраці із ООН Жінки та Національним Демократичним Інститутом.

До зустрічі також долучилися представники Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, Міністерства у справах ветеранів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства закордонних справ, Міністерства економіки, Міністерства культури та інформаційної політики.

новини\анонси