6 жовтня 2023 року відбувся День відкритих дверей Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління для учасників міжнародного стажування для студентів UP “Доброчесна публічна служба: міф чи реальність?”
Захід проводився в рамках реалізації проєкту «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика».
Учасників привітала Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина.
Заступник завідувача відділу Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління Ігор Хребтій ознайомив присутніх з основними напрямами діяльності та технічними можливостями Центру оцінювання. Зокрема, щодо стандартів дотримання безбар’єрності та забезпечення рівних можливостей.
Підсумком зустрічі стало проходження учасниками заходу пробного тестування на знання загального законодавства України.