Звіт за 2023 рік та пріоритети на 2024. Наглядова рада Вищої школи

Повернутися
22.12 2023

22 грудня відбулося друге у 2023 році засідання Наглядової ради Вищої школи публічного управління. На розгляд виносилося два важливих питання – звіт Вищої школи про діяльність у 2023 році та пріоритети на наступний рік.

Нагадаємо, що на установчому засіданні 22 лютого 2023 року було презентовано Стратегію розвитку Вищої школи на 2023-2028 роки, відповідно до якої вибудовувалася дорожня карта реалізації поставлених завдань.

Як зазначила у вітальному слові Голова НАДС Наталія АЛЮШИНА, минуло лише 10 місяців, але є уже конкретні результати для аналізу й оцінки роботи Вищої школи за 2023 рік, а також напрацювання щодо вдосконалення діяльності й пріоритетів розвитку на наступний рік. «І Національне агентство з питань державної служби, і Вища школа відкриті до співпраці, реалізації спільних проєктів, програм та заходів для максимального наближення освітніх послуг до потреб сьогодення. Ми не просто переформатовуємося, а відповідаємо на виклики суспільства в умовах війни, – сказала Наталія Алюшина. – Ми відчуваємо вашу підтримку, шановні члени Наглядової ради! І сподіваюся й надалі на плідну співпрацю, спрямовану на розв’язання перспективних завдань розвитку Вищої школи».

Директорка Вищої школи Юлія Лихач прозвітувала про підсумки й досягнення та презентувала пріоритетні напрями розвитку на 2024 рік. Усі члени Наглядової ради мали можливість попередньо ознайомитися із матеріалами, які також будуть розміщені у вільному доступі на офіційному сайті Вищої школи.

Засідання пройшло у конструктивному обговоренні. Члени Наглядової ради відзначили великий потенціал закладу, важливість проробленої роботи, системність, орієнтованість на практику, комплексність та відповідність пріоритетним завданням.
Голова Наглядової ради Вищої школи Оксана Гарнець підсумовуючи обговорення, зауважила, що представлений звіт вражає своєю масштабністю та ґрунтовністю.
На основі представлених матеріалів Наглядова рада одноголосно схвалила результати діяльності за звітний період та відзначила перспективність, актуальність та відповідність викликам сьогодення пріоритетів на 2024 рік.

новини\анонси