Засідання Навчально-методичної ради

Повернутися
29.01 2024

26 січня 2024 року відбулося перше у новому році засідання Навчально-методичної ради Вищої школи під головуванням заступника директора
Вищої школи Сергія Селіванова.

На розгляд виносилися питання виконання плану роботи Навчально-методичної ради за 2023 рік, затвердження орієнтовного плану роботи на 2024 рік, схвалення навчальних програм тощо.
Заступник голови Навчально-методичної ради, завідувач відділу методології навчання і наукових досліджень Світлана Москаленко ознайомила присутніх з порядком денним та перейшла до розгляду звіту про роботу консультативно-дорадчого органу за минулий рік. Зокрема, зазначила, що У 2023 році проведено 12 засідань Навчально-методичної ради, затверджено два нормативні документи, схвалено 129 програм підвищення кваліфікації, методичні рекомендації та три посібники. Також було презентовано орієнтовний план роботи навчально-методичної ради на 2024 рік.

Крім цього, Навчально-методичною радою схвалено загальні професійні та короткострокові програми підвищення кваліфікації: «Загальна адміністративна процедура», «Молодіжна політика, заснована на підходах участі», «Роль керівника у побудові доброчесного середовища організації», «Публічний виступ та професійна комунікація», «Публічна політика», «Комунікація та взаємодія», «Взаємодія в команді на публічній службі», «Кіберзахист державного органу: розроблення плану реагування на кіберінциденти», «Ділова комунікація в соціальних мережах», «Ділова українська мова в публічному управлінні», «Підтримка ментального здоров’я в умовах війни».

Члени Навчально-методичної ради заслухали доповідачів, обговорили та прийняли відповідні рішення, що сприятимуть підвищенню якості навчального процесу.

новини\анонси