ЄДКІ для майбутніх випускників-управлінців

Повернутися
16.11 2023

16 листопада у Вищій школі публічного управління майбутні випускники-магістри з публічного управління та адміністрування складали Єдиний державний кваліфікаційний іспит. Це визначена стандартом фахової вищої освіти форма контролю результатів навчання та їх оцінювання, що застосовується у європейських країнах. А з 2021 року впроваджена і в Україні.

Магістри спеціальності “Публічне управління та адміністрування” уже не вперше складають ЄДКІ на базі Вищої школи публічного управління.

“Для НАДС як роботодавця важливо розуміти об’єктивну оцінку результатів навчання та загалом освітньої діяльності закладів вищої освіти, що здійснюють навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Тому ми стали партнерами з Міністерством освіти і науки України у запровадженні єдиних справедливих підходів до атестації здобувачів освіти за цією спеціальністю”, – зазначила у вітальному слові Наталія Алюшина, Голова НАДС.

Цьогоріч до складання ЄДКІ у Центрі оцінювання кандидатів на заняття посад державної служби Вищої школи долучилося 100 осіб Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також у головному корпусі Вищої школи оцінювання пройшли 19 студентів Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Нагадаємо, що кваліфікаційний іспит проводиться для перевірки готовності випускників закладів вищої освіти самостійно розв’язувати складні завдання й проблеми у сфері публічного управління та адміністрування шляхом встановлення відповідності досягнутих результатів навчання вимогам стандарту за відповідною спеціальністю.

новини\анонси