Вища школа публічного управління взяла участь у робочoму семінарі з питань стійкості

Повернутися
27.04 2023

25-27 квітня 2023 року директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач взяла участь у робочому семінарі з питань стійкості, організованому Європейським центром досліджень у сфері безпеки імені Джорджа К. Маршалла та Інститутом з питань управління безпекою.

Семінар відбувся у місті Краків, Польща та став вже другим заходом, присвяченим питанню забезпечення підвищення національної стійкості України.

Упродовж трьох днів експерти з різних країн мали можливість обмінятися досвідом стосовно функціонування законодавства щодо стійкості, практичних питань його реалізації. Учасники семінару зауважили, що усі країни потребують періодичного перегляду існуючих програм стійкості, а важливими елементами такого процесу є координація, співпраця та своєчасне реагування на виклики.

У процесі обговорення представниками України була відзначена важливість зміцнення системи національної стійкості за допомогою впровадження ефективної законодавчої бази, наголошено на необхідності вироблення уніфікованих підходів до управління ризиками та відповідного планування.

За підсумками роботи семінар став успішним кроком на шляху напрацювання основних елементів законодавства у сфері національної стійкості України.

новини\анонси