20 червня 2023 року між Вищою школою публічного управління в особі директора Юлії Лихач та Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту в особі начальника Петра Волянського було підписано договір про партнерство та співпрацю.
Предметом даного договору стало налагодження співпраці з питань науково-практичних проєктів і програм, спільного проведення науково-навчальних заходів, в тому числі міжнародних, обміну навчальними візитами і досвідом, розробки та видання публікацій, інформаційно-методичних матеріалів з питань державного управління та державної служби, професійного розвитку державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, голів місцевих державних адміністрацій, депутатів місцевих рад, розробки пропозицій щодо роботи закладів в умовах воєнного стану в Україні.