Вища школа уклала меморандум із НДІ

Повернутися
19.01 2024

Документ про співпрацю підписали 10 січня 2024 року директорка Вищої школи Юлія Лихач та директор Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин Марчін Пьотр Валецький.

Зазначимо, що НДІ є давнім партнером Вищої школи, то ж підписання меморандуму посилить співпрацю щодо розробки та впровадження освітніх ініціатив з гендерної рівності для публічних службовців.

Заклади спільно реалізували ряд успішних кейсів у 2023 році. Був започаткований освітній проєкт Школа ґендерного мейнстримінгу, де впродовж серпня-вересня підвищили кваліфікацію 15 державних службовців категорії «А» та 86 – категорій «Б» та «В».

Також спільними зусиллями здійснюється підготовка онлайн курсу «Ґендерний підхід у публічному управлінні». У рамках Рішельє-форуму публічної служби вже утретє відбувся семінар з питань гендерної рівності, присвячений питанням трансформації жіночого лідерства в умовах війни.

Окрім цього для працівників КМДА було проведено тренінг «Гендерно орієнтоване врядування».
2024 рік Вища школа та НДІ розпочинають з триденного тренінгу «Гендерно орієнтоване врядування» для фахівців, до компетенції яких віднесено питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Захід відбудеться 23-25 січня за підтримки Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Національного агентства України з питань державної служби.

новини\анонси