Вища школа та Кам’янець-Подільський державний інститут підписали Меморандум про співпрацю

Повернутися
25.06 2026

Вища школа публічного управління та Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут» уклали Меморандум про партнерство та співпрацю. Документ підписали директорка Вищої школи Юлія Лихач та ректор інституту Мар’ян Тріпак.
Відповідно до тексту угоди, співпраця відбуватиметься у сфері публічного управління, професійного навчання та науково-практичної діяльності. Вона передбачає налагодження системної взаємодії між установами задля реалізації спільних наукових і освітніх проєктів, проведення навчальних заходів, обміну досвідом, підготовки аналітичних та інформаційно-методичних матеріалів.

Крім того, партнерство включає організацію спільних освітньо-наукових заходів, розробку пропозицій щодо роботи закладів в умовах воєнного стану в Україні.

Співпраця між Вищою школою публічного управління та НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» розширить можливості для професійного розвитку державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, представників освітньої та експертної спільнот.

новини\анонси