Вища школа публічного управління розпочала навчання за загальною короткостроковою програмою «Кіберзахист критичної інформаційної інфраструктури для фахівців з інформаційної безпеки державного сектору»

Повернутися
06.07 2023

6 липня 2023 року Вища школа публічного управління розпочала навчання за загальною короткостроковою програмою «Кіберзахист критичної інформаційної інфраструктури для фахівців з інформаційної безпеки державного сектору». Реалізація навчальної програми здійснюється у тісній співпраці з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України і проєктом EU4PAR.  

Зазначена програма навчання має за мету підвищити рівень професійних компетентностей спеціалістам, які безпосередньо забезпечують кіберзахист в установах, керівникам структурних підрозділів органів державної влади з питань інформаційної безпеки, націлена на вирішенні завдань розбудови дієвої системи кіберзахисту державного органу шляхом: формування культури кібербезпеки, ознайомлення із державною політикою сфери та  надання безоплатних послуг в галузі кіберзахисту від держави. Навчання за програмою призначено для державних службовців категорій «Б» та «В», та посадових осіб місцевого самоврядування. Навчання відбуватиметься «офлайн» за тематичними модулями, яке стартувало 6 липня та продовжуватиметься 13, 20 та 27 липня цього року.

Навчання відкрила директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач, яка у своєму вітальному слові побажала учасникам навчання успішного й продуктивного навчання, наголосила, що під час навчання слухачі зможуть засвоїти вкрай корисні й потрібні сьогодні навички. Зокрема, в рамках тематичних модулів, учасники отримають знання складових культури кібербезпеки та особливостей розбудови культури кібербезпеки в державному органі, навчяться приймати рішення щодо вжиття заходів з реагування на кіберзагрозу, набудуть навички забезпечення ефективної діяльності з протидії кіберзагрозам. По завершенні курсу його учасники отримають сертифікати про успішне навчання обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС).

новини\анонси