Вища школа продовжує співпрацю із проєктом SURGe

Повернутися
25.01 2024

Подальшу співпрацю визначає погоджений Спільний план дій на 2024 рік між Вищою школою, Національним агентством з питань державної служби та проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).  

Документ, що підписаний у рамках Меморандуму про співпрацю, визначає рамкові заходи технічної допомоги, що надаються у 2024 році.

Зазначимо, що минулого року Вищою школою спільно з НАДС та проєктом SURGe було успішно реалізовано «Школу підготовки стратегів». Учасниками стали 42 державних службовців категорії «А». У рамках “Літньої школи тренерської майстерності” проведено тренінг для тренерів з питань стратегічного планування за RBM методологією та підготовлено 26 тренерів.

На базі Вищої школи було організовано професійне навчання понад 200 публічних службовців з питань стратегічного планування за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Управління, орієнтоване на результат».

Було також розроблено онлайн курс з питань стратегічного планування за методологією управління, орієнтованого на результати (RBM), що розміщений на навчальній платформі Вищої школи.

У планах на 2024 – продовжити освітній проєкт  «Школа підготовки стратегів» та навчання для публічних службовців з питань стратегічного планування, а також  розробити й впровадити програму підвищення кваліфікації з питань оцінки потреб під час розроблення державних політик та планування відновлення країни.

новини\анонси