Відкриття навчання за новою програмою

Повернутися
18.10 2023

17 жовтня у Вищій школі розпочалося навчання за новою програмою «Використання тренінгових технологій під час організації навчання з питань європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС».

Навчання проходитиме у три етапи у жовтні-листопаді 2023 року.

За цією програмою готуватимуть тренерів, які надалі зможуть проводити тренінги для держслужбовців, до повноважень яких належать питання європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС.  

Під час відкриття з вітальними словами до учасників звернулися Наталія Алюшина, Голова НАДС, Сергій Мархай, радник проєкту GIZ Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна-ЄС, та Іва Янтолек, радниця Служби трансферу знань Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Хорватія.

Протягом навчання учасники матимуть можливість підвищити рівень професійної компетентності з питань європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС, ознайомитись з інституційними механізмами адаптації права України до права ЄС та практикою координації процесу адаптації законодавства до норм ЄС.

Також майбутні тренери отримають навички підготовки та проведення тренінгів з питань європейської інтеграції та наближення законодавства України до права ЄС і застосування інтерактивних методів навчання у контексті відповідної тематики.

Зазначимо, що програма підвищення кваліфікації реалізується Вищою школою за підтримки Служби передачі знань Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Хорватія, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), проєкт «Інноваційна лабораторія підтримки асоціації Україна-ЄС», Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

новини\анонси