Відбувся День відкритих дверей Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби

Повернутися
04.04 2023

03 квітня 2023 року відбувся День відкритих дверей Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління для фахівців програми «U-LEAD з Європою», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit – GIZ).

Захід відкрила Голова Національного агентства України  з питань державної служби Наталія Алюшина. 

«Раді вітати Вас у стінах НАДС. Ми живемо в період трансформацій сфери публічного управління. Зараз нам важливо об’єднати зусилля, зокрема, для посилення спроможності територіальних громад, особливо на деокупованих територіях. Цьому також сприятиме прийняття Парламентом законопроєкту «Про службу в органах місцевого самоврядування» (№ 6504), який спрямований на встановлення нових правових та організаційних засад служби в органах місцевого самоврядування», – зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина.

В.о. завідувача відділу Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління Ігор Хребтій ознайомив учасників заходу з основними напрямами діяльності та технічними можливостями Центру оцінювання. Зокрема, щодо стандартів дотримання безбар’єрності і забезпечення рівних можливостей, які реалізовано у Центрі оцінювання.

Підсумком зустрічі стало проходження учасниками заходу пробного тестування на знання загального законодавства України.

новини\анонси