Відбулося засідання Ради управління людськими ресурсaми при Національному агентстві України з питань державної служби

Повернутися
20.04 2023

20 квітня 2023 року відбулося засідання Ради управління людськими ресурсами при Національному агентстві України з питань державної служби.

В рамках розгляду питань професійного розвитку публічних службовців директор Вищої школи публічного управління Юлія Лихач ознайомила учасників засідання з актуальними питаннями підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань європейської інтеграції.

Зазначила, що на виконання завдань Вищої школи публічного управління у сфері європейської інтеграції, з метою обміну досвідом, розробки спільних програм та організації стажувань українських службовців в країнах-членах Європейського Союзу Вищою школою започатковано співпрацю з Lech Kaczynski National School of Public Administration, Finnish Institute of Public Management, Regional School of Public Administration, The Hague Academy for Local Governance, French National Institute of Public Service, Фондом Ганса Зайделя.

Директор Вищої школи публічного управління проінфомувала присутніх про активну співпрацю Вищої школи з українськими експертами та міжнародними партнерами з розробки та забезпечення реалізації низки загальних короткострокових програм підвищення кваліфікації. Загалом протягом 2023 року у Вищій школі публічного управління  заплановано підвищення кваліфікації 1316 публічних службовців у сфері європейської інтеграції.

новини\анонси