Відбулося засідання міжвідомчої наради щодо створення резерву працівників держорганів для роботи на деокупованих Криму та на Донбасі.

Повернутися
10.07 2023

10 липня відбулася нарада під головуванням Віцепрем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук, за участі постійного представника Президента України в АР Крим Таміли Ташевої, представників від МОН, МОЗ та НАДС.

Під час наради, Голова НАДС Наталія Алюшина розповіла про створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України. З 3 липня, на платформі Резерв для державної служби на деокупованих територіях» кожен охочий може заповнити анкету й стати частиною кадрового резерву. Станом на 10 липня анкети подали 341 особа, з яких  218 чоловіки та 123 жінки – зазначила Н. Алюшина.

З метою забезпечення реалізації експериментального проєкту, Вища школа публічного управління спільно з НАДС забезпечує розгляд заповнених анкет, перевірку відповідної професійної підготовки та професійної компетентності осіб, що подають анкети.

Додатково:

Створення резерву працівників державних органів здійснюється НАДС спільно з Мінреінтеграції та Державною службою зайнятості на виконанні КМУ «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України», від 25 травня 2023р. №524

новини\анонси