Відбулася зустріч керівництва Національного агентства України з питань державної служби та Вищої школи публічного управління з представниками проєкту MATRA

Повернутися
09.06 2023

09 червня 2023 року відбулася зустріч керівництва Національного агентства України з питань державної служби та Вищої школи публічного управління з представниками проєкту MATRA, що реалізується за підтримки МЗС Королівства Нідерланди та Гаазької академії місцевого управління.

На зустрічі обговорено результати реалізації програми «Тренінг для тренерів з питань сприяння доброчесності на державній службі», за результатами якого сертифіковано 20 тренерів з питань доброчесності. Відзначено високий рівень оцінювання проведеного навчання його учасниками та їх готовність проводити в подальшому відповідні тренінги для державних службовців.

Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина підкреслила високу зацікавленість у проходженні навчання з питань доброчесності: зокрема, у 2023 році у рамках різних програм та навчальних модулей планується провести підвищення кваліфікації близько 800 державних службовців різних категорій.

За результатами зустрічі окреслено шляхи майбутньої співпраці Національного агентства України з питань державної служби, Вищої школи публічного управління та Гаазької академії місцевого управління і заплановано до реалізації низку ідей та заходів з метою розвитку подальшого плідного співробітництва.

новини\анонси