У Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління відбувся День відкритих дверей Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби в рамках «Промодня на публічній службі»

Повернутися
17.05 2023

«Наша мета зацікавити молодих фахівців спробувати себе на публічній службі. Нині вона потребує вмотивованих професіоналів. Громадян, чиєю цінністю стане служіння своїй країні. Тож пропонуємо майбутнім випускникам розглянути перспективу роботи в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування  як можливість бути корисними державі. Кожен з нас нині робить все можливе, аби наблизити перемогу. Публічні службовці, без перебільшення, є цивільним фронтом, що забезпечує життєздатність держави. І у кожного з вас є нагода стати частиною цієї команди»,  – зазначила Наталія Алюшина.
Також Наталія Алюшина розповіла учасникам заходу про дві освітні програми, а саме:  «Постконфліктне врядування» та «Урядування на повоєнних територіях». Вони  мають на меті підготовку фахівців для роботи деокупованих територіях. Таке навчання здійснюватимуть в КНУ ім. Шевченка.
Під час тематичних дискусій говорили про те, чим займаються публічні службовці, як побудувати кар’єру в органах публічної влади, як публічна служба сприяє стійкості та відбудові країни під час війни та як кожен може зробити свій внесок у відновлення України. В числі спікерів – Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету Міністрів України, Яко Сільє, Постійний представник ПРООН в Україні, Віталій Безгін, Голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Таміла Ташева, Постійна представниця Президента України в Автономній Республіці Крим.
Також було представлено новий освітній серіал «Публічна служба». Його презентували одні зі спікерів серіалу Сергій Горовенко, Радник Голови НАДС, та Юрій Манілов, проєктний менеджер Української академії лідерства.
Які є можливості на публічній службі та як стати публічним службовцем розповіли Юлія Марушкевич, директорка Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі та в органах місцевого самоврядування НАДС, Геннадій Кизименко, заступник директора Департаменту роботи з персоналом та організаційного розвитку – начальник відділу персоналу Міністерства фінансів України, Володимир Касьян, директор Департаменту по роботі з персоналом Державної митної служби України, Альона Лобенко, головний спеціаліст відділу оцінювання та розвитку персоналу Управління з питань персоналу НАДС.
Підсумком зустрічі стало проходження учасниками заходу пробного тестування на знання загального законодавства України

новини\анонси