У Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад держaвної служби Вищої школи публічного управління відбулось складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ)

Повернутися
18.05 2023

У Центрі оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Вищої школи публічного управління відбулось складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» для магістрів денної та заочної форми навчання Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Участь у складанні ЄДКІ взяло 100 студентів Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
ЄДКІ тривало 180 хвилин і містило 150 тестових завдань. ЄДКІ є обов’язковий компонент атестації спеціальних компетентностей, визначених стандартами вищої освіти та достатніх для ефективного виконання професійної діяльності за обраною спеціальністю.

новини\анонси