ТдТ Програми Ради Європи HELP

Повернутися
04.06 2024

Директорка Вищої школи Юлія Лихач 4 червня відкрила навчання тьюторів, що реалізується спільно з проєктом Ради Європи «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни».

«Діяльність Вищої школи орієнтована на права людини, на європейські цінності, що перекликається з тематикою курсів Проєкту «HELP», тому наша співпраця є успішною й триватиме надалі, — акцентувала Юлія Лихач. —Метою цього тренінгу для тренерів є підготовка учасників до виконання ролі тьюторів HELP для відповідних закладів і набуття навичок успішного викладання онлайн-курсу HELP для різних аудиторій. Він зосереджений на методології для фахівців з права та платформі електронного навчання HELP».

Протягом двох днів навчання забезпечуватимуть Кристина Хохлова, координаторка проєктів Програми Ради Європи HELP, та Вікторія Поліщук, тьюторка HELP, адвокатка, медіаторка, Голова Комітету з трудового права НААУ, керівниця Центру трудового права та соціального забезпечення Вищої школи адвокатури НААУ.

Слухачі матимуть можливість ознайомитися з програмою та її місією, зрозуміти роль тьюторів у впровадженні курсів HELP; адаптувати курси до національної правової системи, та цільової аудиторії; використовувати платформу електронного навчання HELP, модерувати курси HELP та використовувати їх, як доповнення до навчальних програм.

Досвід впровадження курсів HELP для державних службовців Вищої школи учасникам презентує Валентина Лісовська, завідувачка Центру професійного розвитку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції закладу.

Після сесії ToT учасникам буде запропоновано виконати підсумкове завдання, призначене для оцінки навичок із застосування методології й використання платформи електронного навчання HELP. Успішне виконання фінального завдання є необхідним для отримання сертифіката тьютора.

Довідково
Проєкт Ради Європи «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни» спрямований на підвищення кваліфікації юристів в Україні для ефективного застосування ними європейських стандартів у галузі прав людини, зокрема і під час війни.
У межах Проєкту розроблено новий курс з міжнародного гуманітарного права та прав людини та курс з Тимчасового захисту в Європейському Союзі. Курси HELP впроваджуються онлайн, офлайн і в гібридному форматі відповідно до методології HELP. Детальніша інформація про Проєкт доступна на сайті Офісу Ради Європи в Україні.

новини\анонси