Соціальний діалог: навчання для вищого корпусу держслужби

Повернутися
30.04 2024

Важливим інструментом для забезпечення стійкості та згуртованості в умовах війни є соціальний діалог, як взаємодія усіх сторін для розв’язання проблемних питань суспільства.

Про роль соціального діалогу для розвитку публічної служби йшлося на відкритті навчання для вищого корпусу державної служби за програмою «Соціальний діалог як механізм публічного управління в умовах війни, повоєнного відновлення та набуття Україною членства в ЄС».
Метою навчання є поглиблення знань з питань імплементації європейських стандартів соціального діалогу як дієвого механізму публічного управління. Слухачами програми зареєстровано 19 посадовців категорії «А».

Експертами виступлять Ольга Петроє, доктор наук з державного управління, професор, голова Аналітично-консалтингового центру публічного врядування і права, директор Лабораторії соціального діалогу Профспілки працівників державних установ України, Карін Брюнзель, міжнародний секретар Fackforbundet ST та Олександр Шубін, заступник голови Федерації професійних спілок України.

Додамо, що Вищою школою спільно з НАДС та за підтримки Профспілки працівників державних установ України було розроблено дві програми підвищення кваліфікації, присвячених питанню соціального діалогу. 69 держслужбовців категорії «Б» уже підвищили кваліфікацію за цим напрямом.

Також минулого року спільно з Міжнародною організацією праці створено онлайнкурс «Соціальний діалог та трудові відносини», який розміщено на навчальній платформі Вищої школи. На цей час на курсі зареєстровано 326 слухачів, успішно пройшло курс – 170 осіб.

За словами організаторів навчання, важливим є усвідомлення, що соціальний діалог у контексті війни, повоєнного відновлення та євроінтеграційних прагнень є процесом постійним. Уряд, громадянське суспільство та інші зацікавлені сторони мають постійно співпрацювати, щоб розв’язувати нагальні проблеми, долати виклики та будувати майбутнє.

новини\анонси