Словник з питань європейської інтеграції створили у Вищій школі

Повернутися
15.03 2024

Мова йде про англо-український онлайн словник з питань європейської інтеграції, який створили фахівці Вищої школи та Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Як зазначають укладачі, цей цінний ресурс з ключовими термінами та поняттями буде корисним для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, а також усіх, хто цікавиться темою євроінтеграції та прагне удосконалити володіння англійською мовою.

До словника щотижня додаватимуть по 100 слів за тематичними розділами права ЄС. Це сприятиме розумінню термінології, підвищенню обізнаності кожного про євроінтеграцію та допоможе ефективніше комунікувати та співпрацювати з партнерами з ЄС.

Європейську ідентичність і незворотність європейського курсу нашої країни закріплено на рівні Конституції. То ж кожен крок у цьому напрямку потребує потужної комунікації як всередині України, так і з державами-членами ЄС.

Європейська інтеграція охоплює багато аспектів, таких як політика, економіка, право, культура та безпека. І з огляду на це актуальним є посилення інституційної спроможності та кадрового потенціалу публічних службовців, відповідальних за виконання завдань у сфері європейської інтеграції.

Для формування професійних компетентностей з іноземної мови, правових засад функціонування ЄС, особливостей та пріоритетних напрямів євроінтеграційної політики України Вищою школою реалізуються навчальні програми для публічних службовців, мовні курси, тренінги для тренерів, удосконалюються методи викладання та використовуються новітні технології.

новини\анонси