Розпочато навчальний курс «Система кіберахисту державної установи від А до Я»

Повернутися
27.04 2023

27 квітня 2023 року Вищою школою публічного управління разом з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України за підтримки НАДС та проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) було розпочато навчальний курс «Система кіберахисту державної установи від А до Я»  для державних службовців категорії «А» та керівників вищої ланки.

Кібербезпека кожного органу державної влади – є важливою складовою національної безпеки держави. Про це зазначила Голова НАДС Наталія Алюшина під час відкриття навчання за курсом із кіберзахисту для осіб, відповідальних за цей напрям у державному секторі та на обʼєктах критичної інфраструктури. 

За словами Наталії Алюшиної, актуальність питання кібербезпеки суттєво посилилася після повномасштабного вторгнення. Низка органів державної влади неодноразово ставали об’єктами хакерських атак.

Курс ураховує виклики воєнного часу у контексті посилення стійкості державних установ в умовах атак російських хакерів. По його завершенню учасники матимуть знання із налагодження на управлінському рівні процесів розбудови екосистеми кіберзахисту у відомствах. Увага також буде приділена ознайомленню із галузевим законодавством, що запроваджується наразі в Україні. Навчання проводять керівники Держспецзв’язку, провідні фахівці приватного сектору із з кіберзахисту та інформаційної безпеки.

Наразі набір другого потоку слухачів завершено. Залишити заявку на участь у наступних навчальних потоках можна за лінком – https://cybermonth.cip.gov.ua/…/cyber…/form/index.php

новини\анонси