Представники Вищої школи взяли участь у навчанні для тренерів

Повернутися
02.02 2024

Завідувачка Центру професійного розвитку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Валентина Лісовська, завідувач Центру професійного розвитку у сфері регіонального розвитку та місцевого самоврядування і відновлення України Денис Заболотенко та завідувачка відділу  Розвитку тренерської майстерності  Ірина Костюченко взяли участь у триденному навчальному курсі з підготовки тренерів з викладання міжнародного гуманітарного права для публічних службовців.

Організаторами навчання стало Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Як зазначають організатори, метою проведення є підвищення рівня тренерських компетентностей викладачів, які професійно навчають публічних службовців та проводять освітні й інформаційно-консультативні заходи з міжнародного гуманітарного права в умовах збройної агресії РФ для різних цільових груп.

До курсу включено окремий компонент, орієнтований на сучасні підходи освіти дорослих, форми та методи ефективного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів в офлайн та онлайн форматах, що  забезпечують підвищення ефективності професійного навчання публічних службовців в цілому.

Учасники тренінгу розглянули методи навчання дорослих, планування та підготовку освітніх заходів, аналіз освітніх потреб цільової групи, розроблення програми заняття з міжнародного гуманітарного права для різних цільових груп, виклики та ризики у викладанні міжнародного гуманітарного права для публічних службовців.  Результати самостійної роботи учасників було презентовано та обговорено у групах. Зазначимо, що у 2024 році у Вищій школі заплановано навчання з міжнародного гуманітарного права для публічних службовців.

новини\анонси