У Вищій школі 80 уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції підвищили кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Впровадження професійного стандарту антикорупційної роботи в діяльність органів влади та органів місцевого самоврядування».
Програма реалізована Вищою школою публічного управління з проєктом USAID «ВзаємоДія» у рамках співпраці щодо забезпечення професійного навчання публічних службовців з питань запобігання корупції, стандартів доброчесної та етичної поведінки.
Навчання провели тренери Олена Карпова, консультантка з питань антикорупційної політики й захисту викривачів проєкту USAID «ВзаємоДія»; Анна Федоренко консультантка з питань антикорупційної політики та захисту викривачів проєкту USAID «ВзаємоДія», та Катерина Дацко, консультантка з питань антикорупційної політики та захисту викривачів проєкту USAID «ВзаємоДія».
Також Вищою школою у співпраці з НАЗК та проєктом ВзаємоДія реалізуються такі програми підвищення кваліфікації:
– «Запобігання корупції та забезпечення доброчесності;
– «Організація роботи з декларування у державному органі»;
– «Роль керівника у побудові доброчесного середовища організації» для державних службовців категорії «А»;
– «Впровадження професійного стандарту антикорупційної роботи в діяльність органів влади та органів місцевого самоврядування»;
– «Ключові функції професійного стандарту «Уповноважений з антикорупційної діяльності»».