Підтримка ментального здоров’я в умовах війни

Повернутися
28.03 2024

Вища школа спільно з НАДС та за підтримки Регіонального фонду «Реформа державного управління у країнах Східного партнерства», GIZ, з 28 березня розпочинає цикл тренінгів «Підтримка ментального здоров’я в умовах війни».

На сьогодні психосоціальна підтримка, розвиток психологічної компетентності, попередження стресових розладів та професійного вигорання публічних службовців має стати одним із напрямків розвитку організаційної культури.

Протягом квітня заплановано 6 таких тренінгів для працівників служб управління персоналом.
Зазначимо, що ця навчальна програма підготовлена за результатами опитування 9 843 осіб, проведеного Вищою школою для вивчення потреб публічних службовців у психосоціальній підтримці, адаптації та розвитку психологічної компетентності.

Учасники навчання матимуть змогу підвищити уміння та навички піклування про ментальне здоров’я, опанувати інструментами взаємодії у форматі “рівний-рівному”, техніками самодопомоги, засобами розвитку резилентності.

Перший дводенний тренінг проводитиме Наталія Римар, тренерка програм з психічного здоров’я Mental Health for Business, психологиня у методі позитивної та системної сімейної психотерапії, член Української асоціації позитивної  кроскультурної психотерапії (УАПП), бізнес-тренерка.
Програмою передбачено опрацювання понять психічного здоров’я на робочому місці, стресів та психологічної відновлюваності в сьогоднішніх реаліях, а також практичне відпрацювання емоційної регуляції й алгоритмів розмови у форматі “рівний-рівному”.

Додамо, що НАДС та Вищою школою здійснено комплекс заходів щодо психоемоційної підтримки публічних службовців. Зокрема, проведено  Всеукраїнський освітній онлайн-марафон «Емоційна стійкість публічного службовця»; підготовлено практичний посібник «Антистресова скарбничка» та сім відеороликів «Техніки психоемоційної підтримки». Крім цього було  розроблено та реалізовано 4 програми підвищення кваліфікації з питань психосоціальної підтримки, адаптації та розвитку психологічної компетентності публічних службовців.

Організатори переконані, що таке підвищення кваліфікації стане цінним практичним досвідом для запровадження культури підтримки ментального здоров’я та створення психологічно безпечного робочого середовища.

новини\анонси