Підсумки дводенного тренінгу по протидії гендерно зумовленому насильству

Повернутися
23.11 2023

45 учасників та учасниць тренінгу «Запобігання і протидія гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству» отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за загальною типовою програмою Вищої школи публічного управління.
Навчання відбулося спільно з НАДС у рамках співпраці з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
Цього разу підвищити кваліфікацію мали можливість представники ОМС, громад Київщини, що здійснюють заходи у сфері протидії та запобігання домашньому насильству.
Робота у групах була структурована так, щоб запропонувати учасникам практичні рекомендації з виявлення, реагування на випадки ГЗН та перенаправлення постраждалих до відповідних служб.
Протягом двох днів досвідчені тренери розглядали зі слухачами основні поняття та гострі питання, а також обговорювали досвід громад за заданою тематикою.
За словами учасників, такі тренінги важливі з огляду на нові виклики в роботі та нагальну потребу ефективного реагування на гендерно зумовлене, домашнє насильство.
Додамо, що такі підвищення кваліфікації нещодавно були проведені у Тернопільській та Закарпатській областях для публічних службовців та інших фахівців, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. І оскільки навчання за напрямом запобігання та протидії домашньому насильству викликають велику зацікавленість, у грудні планується проведення ще двох заходів.
До слова, щороку 25 листопада Україна приєднується до міжнародної акції «16 днів проти насильства» для формування у громадськості «нульової толерантності» до насильства та більш ефективного захисту, збільшення розуміння й обізнаності.

новини\анонси