Підписано Меморандум про співпрацю між Вищою школою тa Профспілкою працівників державних установ

Повернутися
24.03 2023

24 березня 2023 року було підписано Меморандум про співпрацю між Вищою школою  публічного управління та Профспілкою працівників державних установ. 

У рамках Меморандуму передбачено співпрацю у питаннях підвищення професійних компетенцій та покращення правової обізнаності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, в тому числі членів Профспілки. 

Директор Вищої школи Юлія Лихач підкреслила, що з метою забезпечення процесу реформування системи соціального діалогу в України та реалізації обов’язків і зобов’язань України перед європейською спільнотою, важливим є налагодження взаємодії між профспілками та роботодавцями. Такий механізм повинен стати ефективним інструментом  знаходження консенсусу заради забезпечення підвищення ефективності праці та соціальних стандартів в Україні.

Важливим аспектом цієї роботи є надання публічним службовцям практичних знань щодо побудовим соціального діалогу на національному, галузевому, територіальному рівнях на основі європейських стандартів та кращих практик країн-членів ЄС.

новини\анонси