Освітній серіал про українське державотворення. За крок від прем’єри

Повернутися
29.02 2024

Останній знімальний день освітнього серіалу «Видатні особистості України в націє- та державотворчих процесах» офіційно завершено. Залишилося зробити останні штрихи й готуватися до прем’єри.

«Уже зовсім скоро освітній серіал, над яким працювали як ідейні натхненники  Вищої школи публічного управління, так і ті, хто втілював наші задуми в практичній площині, буде презентовано широкому загалу, – розповіла директорка Вищої школи Юлія Лихач. – Висловлюю вдячність нашим партнерам – НАДС та  ООН Жінки в Україні, у реалізації проєкту. А також усім учасникам знімального процесу – від розробників сценарію до «акторів». Це Наталія Алюшина, Голова НАДС, Сергій Коник, заступник генерального директора з виховної роботи ДПУ “Міжнародний дитячий центр “Артек”, Наталія Шамрай, Голова Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, Роксолана Стадник, Директор департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ, Юрій Піжук, Голова профспілки державних установ України, Лариса Комаха, Директор Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби, Микола Кириченко, Ректор Державного закладу вищої освіти  «Університет менеджменту освіти», Катерина Левченко, Урядова уповноважений з питань гендерної політики, Світлана Москаленко, завідувач відділу методології навчання і наукових досліджень Вищої школи, Михайло Линецький, Голова Херсонської районної військової адміністрації, Сергій Джердж, Голова Всеукраїнської громадської ліги “Україна-НАТО”, Олеся Клименко, Помічник Голови ДПСУ з гендерних питань», Тетяна Нехайчук, Керівниця проєктного офісу Всеукраїнської асоціації обʼєднаних територіальних громад,  Владислав Яцук, Директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

Нагадаємо, що у кожній із 10 тематичних серій мова йшла про конкретний історичний період та визначні постаті – про княжу добу, козацьку епоху, становлення модерної української нації, діячів Української революції 1917-1921 років, діячів ОУН-УПА, руху опору в Україні, видатних жінок у процесах українського національного відродження, внесок представників еміграції у процеси державотворення, про становлення незалежності та героїв сьогодення.
Фільмування проходили на історичних локаціях столиці: у Софійському соборі, Музеї гетьманства, Музеї видатних діячів української культури, Музеї шістдесятництва, Музеї “Становлення української нації”, Музеї української діаспори тощо.

Творці серіалу прагнули показати різноманіття, багатство української історії та підвищити почуття патріотизму й гордості за свою країну. Він буде використаний Вищою школою для програм підвищення кваліфікації публічних службовців. А після презентації серіал буде викладено у вільному доступі й усі охочі матимуть можливість ознайомитись з історією української державності крізь призму діяльності видатних особистостей.  Слідкуйте за анонсами!

новини\анонси