Освітній проєкт «Управління деокупованою територією». Триває навчання.

Повернутися
01.08 2023

У Вищій школі публічного управління за освітнім проєктом «Управління деокупованою територією» розпочато реалізацію чотирьох загальних короткострокових програм, за якими уже підвищили кваліфікацію 174 державні службовці категорії «Б», «В» та посадові особи місцевого самоврядування.

Також найближчим часом заплановано підготовку онлайн курсу «Управління на деокупованих територіях» за участю представників органів державної влади та військово-цивільних адміністрацій та реалізацію ще двох короткострокових програм підвищення кваліфікації.

Слід зазначити, що Вищою школою буде реалізовано 14 короткострокових програм підвищення кваліфікації з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території та управління деокупованою територією. Протягом червня – листопада 2023 року планується підвищення кваліфікації 534 осіб.

Мета цих програм – формування практико-орієнтованих вмінь, забезпечення процесу реінтеграції звільнених територій та сталого розвитку України.

Нагадаємо, що Вищою школою публічного управління ініційовано розробку програм підвищення кваліфікації на виконання плану заходів з реалізації Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території. Адже одним із головних викликів для публічної служби є післявоєнне відновлення країни та формування потужного резерву для практичного виконання завдань і функцій держави на деокупованих територіях. До розробки освітніх програм долучилися представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, закладів вищої освіти та проєктів міжнародної технічної допомоги.

новини\анонси