Новий англомовний проєкт розпочався у Вищій школі

Повернутися
29.03 2024

Відсьогодні 70 держслужбовців, до компетенції яких віднесені питання європейської інтеграції, матимуть можливість посилити свої комунікативні навички з англійської мови.

Новий освітній проєкт Speaking club щотижня дозволить учасникам зануритися в англомовний простір, подискутувати, переглянути та обговорити фільми,  пограти ігри із завданнями на використання conversation gambits, підготувати презентації.

Такий формат навчання за короткостроковою сертифікатною програмою “Everyday communication” Вищої школи має на меті не лише покращити комунікативні навички, розвинути навички усного та писемного мовлення, розширити словниковий запас, а й, безперечно, сприяти особистому розвитку слухачів.

По завершенні курсу, а це 10 занять по 2 академічні години, учасники Speaking Club отримують сертифікати про підвищення кваліфікації.

Зазначимо, що Вища школа реалізує багато програм з іноземної мови у різних форматах та для різних рівнів підготовки, які мають практичну спрямованість і орієнтовані на розвиток навичок, необхідних для роботи у сфері публічного управління.

новини\анонси