Навчання з питань податкової політики

Повернутися
01.08 2023

У Вищій школі публічного урядування триває навчання за напрямом підвищення кваліфікації державних службовців, які займають посади державної служби категорій “Б” та “В” з питань податкової політики.


Метою програми є формування професійних компетентностей фахівців органів Державної податкової служби України та здобуття практичних вмінь та навичок з питань бюджетно-податкової політики сучасної держави та напрямів її реалізації.


За спеціальною короткостроковою програмою „Бюджетно-податкова політика сучасної держави та напрями її реалізації” уже пройшли навчання 340 слухачів.


На сьогодні за спеціальною професійною (сертифікатною) програмою «Реалізація стратегічних завдань органів Державної податкової служби України з використанням сучасних методів податкового менеджменту» кваліфікацію підвищить ще 61 держслужбовець.


Програма спрямована на підвищення рівня професійних компетентностей з питань державного регулювання економіки; міжнародного та національного законодавства в галузі оподаткування; з реалізація державної податкової політики та за напрямами діяльності відповідно до покладених завдань на органи державної податкової служби.

новини\анонси