Національний тренінговий центр (Вища школа – UNFPA) провів низку навчальних заходів у регіонах

Повернутися
30.10 2023

26 – 27 жовтня у рамках підвищення кваліфікації «Запобігання і протидія гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству» відбувся тренінг на базі Закарпатського навчально-наукового інституту Західноукраїнського національного університету в м. Свалява.

Участь у заході взяли представники ЦНАП, посадові особи місцевого самоврядування з територіальних громад Закарпатської та Херсонської областей.

Особливістю тренінгу стало поєднання традиційних теоретичних знань із багаторічним практичним досвідом. Юлія Савельєва, старша викладачка Сумського державного університету, експертка з гендерних питань, та Тетяна Лисенко, муніципальний консультант Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, забезпечили ефективний обмін інформацією та створили особливу атмосферу для активізації міжособистісної комунікації учасників.

Вдалий приклад розбудови системи протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству був представлений гостею  – Людмилою Акімовою, регіональною представницею Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні в Одеській області.

Зазначимо, що навчання  проводилося за типовою короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, затвердженою НАДС  від 01.09.2023 № 139-23.

Метою цієї програми є підвищення рівня обізнаності державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування щодо запобігання, виявлення, реагування та протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству, формування умінь із застосування комплексного інтегрованого підходу щодо належного реагування на випадки гендерно зумовленого насильства.

Після успішного проходження курсу учасники отримали сертифікат державного зразка.

новини\анонси