Меморандум про співпрацю між Вищою школою публічного управління та Координаційним центром з надання правової допомоги

Повернутися
28.07 2023

Директор Вищої школи Юлія Лихач та директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов уклали меморандум, основною якого є розвиток співпраці, спрямованої на підвищення рівня правової свідомості держслужбовців, представників органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад через реалізацію спільних проєктів, програм та заходів.


Співпраця буде здійснюватися із врахуванням пріоритетів, спільних завдань, моніторингу проблемних питань та напрацювання пропозицій щодо їхнього вирішення.
Меморандумом передбачено, що сторони спільно розроблятимуть навчально-методичні матеріали, аналітичні звіти, навчальні програми для поширення нових ідей та кращих практик з питань державного управління, державної служби та професійного розвитку.


У межах підписаного документа передбачається спільна участь у реалізації навчальних, науково-практичних та інформаційно-роз’яснювальних заходів, а також професійний обмін досвідом.
«Співпраця з Координаційним центром з надання правової допомоги розширить можливості для підвищення кваліфікації та професійного розвитку публічних службовців. Це ще один крок у становленні Вищої школи як освітнього і наукового центру розвитку нової генерації управлінців», – підкреслила директор Вищої школи Юлія Лихач.

новини\анонси