18 серпня відбувся завершальний етап навчання у Літній школі тренерської майстерності – освітньому проєкті, започаткованому Вищою школою публічного управління спільно з Національним агентством України з питань державної служби та міжнародними партнерами.
100 учасників і учасниць Літньої школи, які протягом 4 днів проходили навчання, отримали сертифікати та були зараховані до бази тренерів Вищої школи. Це дасть їм змогу брати участь у реалізації програм підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування як тренерам.
Власне, таким і був задум реалізації цього освітнього проєкту – створення професійної команди фахівців, які будуть виступати тренерами за певними програмами підвищення кваліфікації, ділитися професійним досвідом шляхом розвитку системи навчання на основі принципу «рівний рівному» (peer-to-peer learning).
За словами директорки Вищої школи Юлії Лихач, літня школа зорієнтована на реалізацію ідеї безперервного навчання шляхом розвиту життєвих навичок в умовах змін і передбачає гармонійне поєднання наукової, навчальної, культурно-масової діяльності.
Цей освітній проєкт планується проводити щорічно у співпраці з вітчизняними та закордонними закладами вищої освіти, регіональними центрами підвищення кваліфікації, науковими установами, громадськими організаціями, проєктами міжнародної технічної допомоги.
«Сподіваємося, що Літня школа тренерської майстерності стане візитівкою Вищої школи та об’єднуватиме з кожним роком все більше фахівців, однодумців, які прагнуть розвиватися, ділитися досвідом та реалізовувати нові ефективні проєкти у сфері публічного управління», – резюмувала директорка Юлія Лихач.
Вища школа публічного управління вдячна за підтримку, реалізацію та проведення заходу проєктам міжнародної технічної допомоги: «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), ПРООН в Україні, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, ООН Жінки в Україні, Фонду доктора Денiса Муквеге, Проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”.