Директорка Вищої школи публічного управління взяла участь у засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією росії проти України та надання допомоги постраждалим

Повернутися
02.06 2023

2 червня 2023 року відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією росії проти України та надання допомоги постраждалим під головуванням Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко.

Під час наради було презентовано Підсумковий документ за результатами виконання Імплементаційного плану з реалізації Рамкової програми співробітництва між Урядом України та ООН щодо запобігання та протидії сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом (далі – СНПК).

Загалом було підведено підсумки роботи МРГ та її підгруп року з моменту створення та обговорено і узгоджено плани роботи для кожної з підгруп на 2023 рік.

У рамках обговорень члени міжвідомчої робочої групи висловилися щодо ідеї та концепції створення 6-ї підгрупи МРГ «Навчання фахівців», метою якої стане уніфікація та систематизація навчальних програм, методичних матеріалів та розробок з проведення тренінгів і семінарів з питань запобігання та реагування на випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом і надання допомоги постраждалим.

Директорка Вищої школи Юлія Лихач заначила, що такий формат співпраці усіх стейкхолдерів сприятиме кращій координації в питаннях організації та проведення тренінгів із реагування на випадки СНПК, їх узгодженні та забезпеченні цілісного підходу. Питання щодо створення 6-ої підгрупи було одноголосно підтримано усіма членами міжвідомчої робочої групи. Вища школа публічного управління стане одним із координаторів роботи підгрупи.

новини\анонси