
У виданні досліджено досвід країн-кандидатів на членство в ЄС та України щодо інституційної спроможності й реалізації державної політики європейської інтеграції.

У дослідженні розглянуто міжнародний досвід щодо роботи з конфліктами в державних установах.

У виданні представлено аналітичний звіт за результатами соціологічного дослідження, проведеного Національним агентством України з питань державної служби спільно з Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за сприяння Навчально-наукового центру прикладної соціології «Соціоплюс» Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

У дослідженні розглянуто міжнародний досвід щодо форм гнучких умов праці, які певною мірою надають самостійність працівникам щодо вибору годин, графіків та/або місця роботи.

У дослідженні розглянуто загальні міжнародні принципи та рекомендації щодо забезпечення соціального захисту державних службовців, а також соціальні гарантії держслужбовців різних країн світу.

У дослідженні представлено права та обов’язки державних службовців країн світу, а також європейські стандарти належного управління.

У виданні представлено міжнародні практики оцінювання професійної компетентності при вступі на публічну службу – досвід для України.

У дослідженні розглянуто потреби державних службовців у психосоціальній підтримці, адаптації та розвитку психологічної компетентності.

У дослідженні надано висновки та рекомендації органам державної влади, щодо вдосконалення процедур прийняття рішень у сфері формування державної політики у законодавчій та виконавчій владі