Директор Вищої школи взяла участь у круглому столі з питань удосконалення практико-орієнтованої підготовки фахівців публічної сфери

Повернутися
15.06 2023

15 червня 2023 року представники Національного агентства України з питань державної служби та Вищої школи публічного управління взяли участь у дискусійному круглому столі у гібридному форматі за міжнародною участю «Удосконалення практично-орієнтованої підготовки фахівців публічної сфери», організованому Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією, Івано-Франківською обласною радою та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

Директор Вищої школи Юлія Лихач долучилася до обговорень у рамках дискусійних панелей щодо умов і механізмів співпраці зі стейкхолдерами у сферах науки, інновацій та надання освітніх послуг і розвитку освітніх програм підготовки та підвищення кваліфікації публічних управлінців.

Оскільки сучасні підходи до підготовки кадрів для системи публічного управління і адміністрування вимагають тіснішого зв’язку з практикою і невпинної уваги до підвищення якості освіти та оновлення змісту навчання майбутніх управлінців, важливо, щоб у процесі набуття професійних компетентностей здобувач/слухач постійно мав зв’язок із сферою професійної діяльності, що обумовлює необхідність налагодження співпраці з роботодавцями та іншими зацікавленими сторонами (стейкхолдерами).

«Діяльність Вищої школи публічного управління спрямована на підготовку лідерів нового типу, – зазначила Юлія Лихач, – які будуть змінювати країну та формувати культуру доброчесності, відкритості, довіри та інклюзивності».

У контексті повномаштабної війни публічна служба України вибудовує механізми реагування на нові виклики, досвід яких є унікальним у світі. Відповідно у Вищій школі публічного управління розробляються та реалізуються навчальні і освітні ініціативи, що поєднують у собі ефективні міжнародні кейси і методики та національний досвід. Більшість навчальних програм розробляється та реалізовується у кооперації органів влади та місцевого самоврядування, міжнародних і громадських організацій, партнерів з розвитку як в Україні, так і за її межами. Такий підхід до розробки програм забезпечує їх безпосередню практико-орієнтованість.

новини\анонси