28-29 травня відбувся навчальний тренінг з навичок переговорного процесу.
Учасниками заходу стали державні службовці, які опікуються питаннями європейської інтеграції та залучені до переговорного процесу у економічній сфері.
Програму реалізує Вища школа публічного управління у співпраці з проєктом «TIPSTER: торгівля, підтримка інтелектуальної власності та технічне регулювання» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Впродовж заходу учасники опрацювали ключові тактики та техніки ведення переговорів, стратегії врегулювання розбіжностей інтересів і пошуку взаємовигідних рішень. Окрему увагу було приділено типології поведінки перемовників та ефективним комунікаційним підходам до кожного з них.
Тренер Руслан Лемещук, експерт з професійної переговорної взаємодії, поділився практичними інструментами з підготовки до переговорів, висвітлив логіку побудови аргументу та принципи переконливої аргументації. Він також наголосив, що потреби сторони та наявні у неї альтернативи є джерелом її «сили» у переговорному процесі.
Завдяки цьому тренінгу державні службовці отримали необхідні навички для зміцнення переговорної позиції у діалозі Україна-ЄС, зокрема з планування та підготовки переговорного процесу, проведення персоніфікованих перемовин, а також ефективної взаємодії як визначальної складової успіху переговорів.